تماس باما:

سلام امیدوارم حال خوبی داشته باشی!

ممنونم که تا این لحظه همراه من هستید

راه های ارتباطی با واحد پشتیبانی و فروش کالا

09394527575 | واتساپ | تلگرام

ارتباط با مدیریت:

09378438814 | واتساپ | تلگرام

چت آنلاین گفتینو: شروع گفتگو

اینستاگرام: ahwazonlinecom@ ورود به اینستاگرام

ایمیل: ahwazonlinebusiness@gmail.com ورود به G-mail ورود به Yahoo

شرایط خرید:

سلام امیدوارم لحظات خوبی رو سپری کنی، نحوه ی خرید از فروشگاه فقط بصورت آنلاینه و مراجعه ی حضوری به مراکز پردازش و انبار جهت خرید کالا امکان پذیر نیست! برای خرید کالا میبایست وارد صفحات محصولات شده و مشخصات و ویژگی های اونهارو بررسی، انتخاب و به سبد خریدتون اضافه کنید و اقدام به نهایی کردن سفارشتون کنید. سفارش شما بعد از بررسی، پردازش و بسته بندی، برای شما به سراسر نقاط کشور ارسال میشه.

شرایط بازگشت کالا:

بازگشت کالا بدلیل نارضایتی و عدم تطابق با تصویر سایت:

بازگشت کالا با بسته بندی پلمپ (اولیه) تحت هر شرایطی امکان پذیر بوده و چنانچه کالای خریداری شده مطابق سلیقه ی شما نبود میتوانید با همان بسته بندی کالا را مرجوع کنید و تمام مبالغ پرداخت شده را پس بگیرید. برای مرجوعی کالا لطفا درخواست خودتونو فقط از طریق تلگرام به شماره 09394527575 ارسال کنید. مراقب باشید کالای مرجوعی همون کالای خریداری شده باشه، درصورت مرجوع کردن کالای دست دوم یا مشابه با کالای خریداری شده این عمل پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

بازگشت کالا بدلیل خرابی، شکستگی:

کالا ها از زمان تولید، یا واردات با نهایت دقت بسته بندی، حمل و ارسال میشن پس امکان شکستگی تقریبا صفر است، اما چنانچه کالای شما بعد از جعبه گشایی دارای شکستگی بود در همان لحظه با تلفن همراه خود یک یا چند عکس کلی از محصول، شکستگی محصول، جعبه و فاکتور بگیرید و به شماره 09394527575 در تلگرام ارسال کنید. پاسخ بررسی برای شما از طریق تلگرام ارسال میشه. اگر کالای خریداری شده داری کیفیت مطلوب نبود یا دچار نقص فنی بود میتونید درخواست خودتونو به تلگرام شماره ذکر شده ارسال کنید و منتظر پاسخ بمونید.

بازه زمانی و هزینه های ارسال برای اهواز و شهرستان ها:

ارسال سفارشات برای اهواز 2 تا 12 ساعت و برای شهرستان ها 2 الی 6 روز زمان نیاز داره!

هزینه ی ارسال برای شهر اهواز بالای 100 هزارتومان خرید، رایگان هست و سفارشات شهرستان ها هزینه ی ثابت 21500 تومان