Loading...

ارزان نخرید!!!

ارزان نخرید!!!
چرا نباید بدنبال لوازم تحریر ارزان باشیم؟
بررسی دلایلی که ممکن است سلامتی کودک شما را به خطر بیاندازد...

با تحول در نظام آموزشی لیست خرید لوازم مورد نیاز مدرسه سالانه متغیر است با گسترش تنوع اقلام نوشت افزار سالانه مدارس شمارا به لیست بلندی از اقلام مورد نیاز مواجه میکنند اما برای خرید محصولات علاوه بر در نظر گرفتن قیمت مناسب میبایست موارد دیگری را نیز بررسی کنید!

1-بهداشتی خرید کنید:

بسیاری از محصولات نوشت افزار طبق معمول قوانین تجارتی برای بصرفه بودن قیمت و جذب مشتری از کشور چین وارد میشوند و میتوانند علی رقم عدم رعایت بهداشت شیمیایی از کیفیت خوبی نیز بهره مند نباشند. لازم است که هر خانواده و دانش جو برند های معتبر لوازم تحریر را بشناسد و بداند کدام محصول از کدام برند پاسخگوی نیاز وی است پس اولین مورد برای انتخاب یک خرید معقولانه بهداشت و سلامت آن است.

2-با کیفیت خرید کنید مطمئن باشید ضرر نمیکنید!

شاید با وجود بحران شرایط اقتصادی حال حاضر در جامعه تهیه ی نوشت افزار با کیفیت کمی سخت باشد اما باور کنید با پرداخت بیشتر یک مبلغ جزیی خودتان را از خراب شدن مداوم وسایل تحریرتان رها کنید برای مثال دانش آموزی برای خرید یک مداد سیاه اقدام میکند و بین تنوعی از مداد ها ارزان ترین آنها را انتخاب میکند پس از خرید با اولین تراشیدن چوب و ذغال مداد میشکند و این یعنی دور ریختن پول شما پس عاقلانه تر و ایده ال این است که خودتان را گرفتار چنین محصولاتی نکنید.

3-حتما از اصل بودن کالا مطمئن باشید:

برند های محبوبی همچون فابرکاستل با بیش از 80 شعبه ی معتبر در سراسر جهان و با شرکت تولیدی اونر owner این شرکت محبوب کره ای با مشکل جدی مواجه هستند که نام آن را محصولات تقلبی میگذاریم! خیلی ساده و سریع میتوانید از اصل بودن این کالاها مطمئن شوید اگر وقت بگذارید و ترفند هایی که بیان میکنیم را روی آن محصول اجرا کنید! ابزار نوشتاری برند های معتبر جهان تفاوت قابل توجهی با نمونه تقلبی دارند پس اگر در انجام خرید ابزاری چون مداد خودکار روان نویس مغز مداد نوکی ذغال طراحی و ... هستید حتما قبل از خرید نیم خط یا چند کلمه با آن بنویسید و یا اگر از فروشگاه های اینترنتی قصد خرید دارید توجه کنید که آن محصول توسط آن فروشگاه از نظر سلامت و اصالت گارانتی شده باشد.

محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی اهواز انلاین جمع آوری شده اند بی شک از معتبرترین تامین کنندگان کشور تهیه شده است ضمن یک خرید از طیفی از محصولات اصل با ضمانت و دارای مسئولیت پذیری نسبت به حقوق مشتری  که با قیمت مناسب عرضه میشود.

شروع بازدید از فروشگاه

نظرات
    ارسال نظر
    • سلام لطفا نظرتو در مورد این محصول با ما به اشتراک بذار