اطلاعات فروشگاه

امور مشتریان و پیگیری تلفنی سفارشات

تماس با 09394527575 در ساعات 19 الی 21
پرداخت نقدی درب منزل برای شهر اهواز فعال شد...
|

هزینه های ثابت:

ارسال کالا برای شهر اهواز برای سبد های بیش از 50 هزارتومان رایگان است.
ارسال، بسته بندی و پردازش کالا برای تهران و شهرستان ها شامل هزینه ی ثابت 25000 تومان میباشد.
|

پرداخت درمحل برای شهراهواز

درصورتی که از روش پرداخت درمحل استفاده میکنید مبلغ سبد خریدتان باید بیش از ۵۰ هزارتومان باشد.
درصورت ثبت سفارش کمتر از 50 هزارتومان مشمول پرداخت کرایه خواهد شد و درصورت سفارش زیر 50 هزارتومان و تعیین روش "پرداخت درمحل" سفارش شما توسط سیستم "لغو" خواهد شد.
|

سفارش چه زمانی به دست شما میرسد:

تمام تلاش ما بر این است که سفارشات بصورت روزانه پردازش و ارسال شوند برهمین اساس بازه ی تقریبی ارسال کالا برای شهر اهواز 1 الی 12 ساعت محاسبه شده است و تحویل سفارشات شهرستان ها براساس تعرفه ی زمانی اداره پست 2 الی 5 روز زمان نیاز دارد.
|

ضمانت بازگشت کالا:

7 روز ضمانت بازگشت کالا بدلیل نارضایتی یا نقص فیزیکی کالا ها
این ضمانت 7 روزه شامل محصولات خوراکی و مصرفی مانند انواع خودکار و روان نویس، شکلات، محلول ها، عطر، اسپری بدن، مدادها، و کلیه محصولاتی که قابل مصرف میباشند نمیشود فلذا درصورت باز شدن بسته بندی یا پلم محصولات ذکر شده، بازگشت کالا امکان نخواهد داشت.
شکسته شدن، آب خوردگی, لب پریدگی، فاسد شدن یا اب شدن محصولات در شرایط نگهداری نادرست نیز از مواردی است که شامل گارانتی نمیباشد.
درصورتی که محصول با همان بسته بندی اولیه بدون خط و خش و پارگی یا شکستگی باشد و صرفا بدلیل عدم تطابق با تصویر یا اینکه خریدار از خرید خود منصرف شده باشد. میتوان آن محصول را با بسته بندی اصلی و اورجینال خود به مرکز پردازش فروشگاه مرجوع کرد. و تمام هزینه های این پروسه به خریدار بازگشت خواهد خورد.
|

سو استفاده از قوانین تجارت الکترونیک

اگر محصولی توسط خریدار، خریداری شود و مشتری آن را با نمونه ی مشابه دست دوم که از قبل داشته است جا به جا و کالای نو را نزد خود نگهدارد و درخواست مرجوعی بدهد اما کالای دست دوم قدیمی که نزد وی بوده را به فروشگاه مرجوع کند، این کار تخلف و شامل مجازات قضایی میباشد و چنانچه دست دوم بودن کالا توسط ادمین و کارشناسان فروشگاه تشخیص داده شود، شخص متخلف به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.
|

فعالیت مجاز و قانونی

وبسایت اهوازآنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) از وزارت صنعت و معدن و تجارت میباشد. همچنین عضو ستاد ساماندهی رسانه های دیجیتال و عضو شبکه ی هوشمند ترب نیز است.